Informacje dla klienta

Na tej podstonie pozwolę sobie udzielić paru odpowiedzi (choć zdaję sobie sprawę, że nie wszystkich klientów zadowolę) na pytania, które pojawiły się podczas prowadzenia naszej działalności, a dotyczą spraw organizacyjnych.

Dostawa i odbiór przyrządów

Jeśli już się Państwo zdecydujecie na zamówienie usługi wzorcowania w naszym laboratorium to akceptowane są wszystkie formy dostawy i odbioru przyrzadów pomiarowych:

  • dostawy osobiste (najkorzystniejsze, ze względu na bezpośredni kontakt z klientem oraz bezpieczeństwo przyrządów);
  • usługi firm kurierskich;
  • usługi innych przewoźników.

W czasach globalnej wioski najbardziej rozpowszechnione są usługi firm kurierskich i tu też istnieje kilka możliwości:

  • skorzystanie z usług Państwa firmy kurierskiej - w obie strony (jeśli posiadacie Państwo umowę, macie Państwo zaufanie do jakiejś firmy, bądź tylko ochotę na skorzystanie z jej usług);
  • skorzystanie z usług firm kurierskich, z którymi współpracujemy - w obie strony;
  • opcja mieszana, dostawa Państwa firmą, odbiór naszym kurierem.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z naszych firm kurierskich w obie strony, niezbędne jest wykonanie poniższych czynności:

  • przygotowanie przyrządów do wysyłki (bardzo istotne właściwe, bezpieczne zapakowanie przyrządów wraz z przewodami pomiarowymi i ładowarkami);
  • poinformowanie nas o gotowości do wysyłki poprzez podanie: adresu odbioru, osoby kontaktowej z telefonem, wymiarów i wagi przesyłki;

W odpowiedzi otrzymacie Państwo list przewozowy, który należy wydrukować i wręczyć kurierowi.

Koszt takiej usługi to 26 zł netto w jedną stronę (standardowe wymiary, waga do 30kg, z ubezpieczeniem do 20000,00 zł) i zostanie dodany do faktury za usługi wzorcowania.

Jednakże jeśli zamówicie Państwo usługę wzorcowa za conajmniej 500zł netto (z uwzględnieniem rabatów), to koszt przesyłki w jedną stronę weźmiemy na siebie (dotyczy przesyłki standardowej).

Jeśli wartość zamówionej usługi przekroczy 1000zł netto, to pokryjemy koszty przesyłki w obie strony (dotyczy przesyłki standardowej).

Po dotarciu przyrządów do laboratorium otrzymawie Państwo wypełnione (do ewetualnej korekty) "Zlecenie usług wzorcowania", które po podpisaniu należy do nas odesłeć mailem.

Świadectwo wzorcowania oraz fakturę otrzymacie Państwo wraz z przyrządem lub pocztą, na życzenie klienta istnieje możliwość wysłania obu dokumentów mailem.

Adres firmy
ul. Hutnicza 20B (drugie piętro)
81-061 Gdynia

Godziny otwarcia
pn-pt: 9.30-17.00 lub wg potrzeb
sb: wg potrzeb

Numery telefonu
+48 739 25 04 92

Adres e-mail
biuro@lawmet.com.pl

Pełny kontakt
tab_fb_right